מבזקים

ח"כ כסיף על חיסול המחבלת בקלנדיה: הוצאה להורג בידי הכיבוש הרצחני

ד"ר עופר כסיף, חבר כנסת מטעם הרשימה המשותפת, התייחס בטוויטר לחיסול המחבלת במחסום קלנדיה אתמול וכתב כי היא "הוצאה להורג בידי אחד מקלגסי הכיבוש הרצחניים". הציוץ עורר סערה וגרר תגובות רבות וגינויים

בטחוני19.9.2019 | 21:17

הדס פרוש, פלאש 90

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת, ד"ר עופר כסיף, עורר סערה ברשתות החברתיות אחרי שהתייחס בחשבון הטוויטר שלו לחיסול המחבלת במחסום קלנדיה אתמול: "אלאא' נאפד' הוצאה להורג בידי אחד מקלגסי הכיבוש הרצחניים". חברת הכנסת לשעבר, מירב בן ארי שכיהנה במפלגת כולנו כתבה: "כל יום שאתה בכנסת זו בושה".

"אתמול בבוקר נרצחה במחסום קלנדיה אלאא׳ נאפד׳ ווהדאן בת ה 28", כתב ד"ר כסיף. "אלאא׳ נכנסה ברגל למסלול הרכב שבמחסום, והוצאה להורג בידי אחד מקלגסי הכיבוש הרצחניים. חייהם של הפלסטינים תחת משטר הכיבוש הפך מזמן להפקר ודמם מותר. האחריות היא על ממשלת ישראל והעומד בראשה ועל שלוחיה. פושעי הכיבוש – להאג".

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו שיתף ציוץ של שגינה נחרצות את האמירה ובו תויג בני גנץ שנשאל "האם הוא שותף לגוש השמאל-מרכז". חברת הכנסת לשעבר מירב בן ארי כתבה: " כל יום שאתה יושב בכנסת ישראל זו בושה וחרפה אבל הבעיה הגדולה ביותר  היא שאתה אפילו לא מייצג את הבוחרים שלך, אפס מאופס".

אתמול בשעות הבוקר, הפלסטינית אלאא׳ נאפד׳ ווהדאן הגיעה אל מעבר קלנדיה והלכה במסלול המיועד למעבר כלי רכב, ניסתה ככל הנראה לפגוע באחד מלוחמי משמר הגבול. אנשי כוחות הביטחון שהבחינו בה מתקדמת לעברם קראו לה לעצור ולאחר שלא נענתה לקריאותיהם היא שלפה לעברם סכין. בעקבות כך בוצע לעבר רגלה ירי שנטרל אותה. בהמשך פונתה על-ידי מד"א  לקבלת טיפול רפואי. לא היו עוד נפגעים באירוע.

mako

 

שתף כתבה זו