מבזקים

כתובת גרפיטי נגד כרמל שאמה; רה"ע: "בריונות"

יממה לאחר ריסוס כתובת גרפיטי מחוץ לבית סגן ראש עיריית רמת גן ליעד אילני - הבוקר רוססה כתבות גרפיטי בשכונת מרום נווה נגד ראש העיר כרמל שאמה • ראש העיר בתגובה: "מדובר בבריונות"

מקומי18.7.2019 | 09:37

המשטרה בדרכה למקום כתובת הגרפיטי שהתגלתה הבוקר צילום: באדיבות המצלם


על קיר במרום נווה ברמת גן אותרה הבוקר (חמישי) כתובת גרפיטי שרוססה על קיר - "כרמל השבת", כתובת שככל הנראה כוונה לעבר ראש עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן. אנשי העירייה הזמינו משטרה למקום.

כתובת גרפיטי זו אותרה רק יממה לאחר שרוססה כתובת דומה על קיר סמוך לביתו של מ"מ ראש העיר, ליעד אילני. בכתובת הגרפיטי, שאף היא רוססה בספריי שחור, נכתב: "אילני, השבת תשלום".

כתובת הגרפיטי שרוססה אתמול ע"י ביתו של סגרה"ע. צילום: באדיבות המצלם

"ברגע שהגעתם למשפחה שלי, עברתם את הגבול", כתב אתמול אילני בחשבון הפייסבוק שלו. גם ראש העיר כרמל שאמה הגיב על כך וכתב כי הגרפיטי רוסס על ידי פחדנים על חומת הבית של ממלא מקומי, מרחק נגיעה מחלון חדר ילדיו.

עוד כתב סגן ראש העיר כי "דגל שחור מתנוסס מעל הפעולה הזו והיא המשך ישיר לכינויים המסיתים כמו: פרעה, ארדואן, עמלק ולאיומים כמו "כרמל ישלם מחיר כבד", "סופו לשכב בעפר" - שיצאו מפי מנהיגי החרדים".

"כבר ביקשתי לאתר מקור תקציבי בכדי להגדיל את תדירות קווי הבילוי בסופי שבוע. בשעה שחלק ממנהיגי החרדים מסיתים וחלק אחר רואה ושותק ראוי שהקולות השפויים והאחראים יאמרו את דברם באופן צלול וברור".

בחדרי חרדים

שתף כתבה זו