מבזקים

'הבט נא' - שיר הרגש החדש שמרטיט את הלב. צפו בקליפ המרגש:

"אוי ריבונו של עולם , הבט כי אין לנו עוזר, אנו כצאן טועה ורק בך בטחנו", המילים המרגשות הללו הן חלק מהשיר החדש "הבט נא", שיוצא לאור היום (ראשון) בביצועו של ילד הפלא נתנאל מנת ומקהלת מלכות.

מוזיקה11.2.2019 | 09:17

מנת. צילום מסך

מילים: הבט נא , רחם נא על עמך מהרה הבט נא , רחם נא למען שמך ברחמיך הרבים ה' אלוקינו חוס ורחם והושיעה חוס ורחם והושיעה, צאן מרעיתך אוי ריבונו של עולם , הבט כי אין לנו עוזר אנו כצאן טועה ורק בך בטחנו.

"הבט נא" מקבל משמעות מיוחדת לאור אירועי הימים האחרונים, החל מהרצח המזעזע של הבחורה הכשרה אורי אנסבכר הי"ד שנרצחה בידי בן עוולה בצורה נפשעת ומזעזעת במיוחד ביום חמישי האחרון, וכלה בתאונת האוטובוס המחרידה שאירעה הבוקר וגבתה את חייהם של מספר אנשים, כמו גם פציעתם של עוד עשרות. השיר החדש קורא בתפילה, "הבט נא, רחם נא, למען שמך", בתפילה לשלומם של כל עמך ישראל, לרפואת כל חולי ישראל ובתפילה אמיתית לגאולה שלמה במהרה בימינו, כאשר מילות השיר: "ברחמיך הרבים ה' אלוקינו, חוס ורחם והושיעה צאן מרעיתך" מהדהדות ונוקבות בלב כל יהודי.  על הלחן של השיר המרגש הופקד ר' משה מנת, הלחן עובד בידיהם של אלי קליין ואיצי ברי, אל העיבוד צורף גם ר' פנחס ביכלר, המנצח של מקהלת 'מלכות' ויחד עם ילד הפלא נתנאל מנת שתרם את קולו בביצוע מרגש ומרטיט, יוצא לאור השיר החדש "הבט נא".

צפו:

 

שתף כתבה זו