מבזקים

מנדלבליט נפגש עם פרקליטי נתניהו: "הטענות נשמעו"

היועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט נפגש היום עם פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו הדורש שלא לזמנו לשימוע בזמן מערכת הבחירות: "נגבש עמדה בקרוב"

פוליטי21.1.2019 | 16:17

יונתן זינדל, פלאש 90

היועץ המשפטי לממשלה עו"ד אביחי מנדלבליט נפגש היום עם פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו הדורש ממנו שלא לזמנו לשימוע לפני כתב אישום בזמן מערכת הבחירות.

בסיום הפגישה נמסר מטעמו ש היועמ"ש כי: " הטענות נשמעו ברוב קשב, והדברים יישקלו כמקובל. היועץ המשפטי לממשלה יגבש את עמדתו בימים הקרובים והיא תימסר לסנגורים בהקדם".

בפגישה השתתפו עו"ד נבות תל צור, עמית חדד, עודד מודריק וטל שפירא שניסו לשכנע את מנדלבליט שלא להזמין את נתניהו לשימוע בתקופת הבחירות. 

כזכור, לאחרונה תקפו פרקליטיו של נתניהו את הכוונה להזמינו לשימוע בבחירות ואמרו: "להכריז על שימוע במערכת הבחירות בלי לשמוע את הצד השני זה עיוות רצון הבוחר ופגיעה קשה בתהליך הדמוקרטי".  

לדבריהם: "אנחנו מאמינים שלא יהיה שימוע כי לא היה כלום. זה לא דמוקרטי להתחיל שימוע לפני הבחירות כשלא ניתן לסיימו עד הבחירות. לא ייתכן שהציבור ישמע רק צד אחד ולא את הצד השני. היו מקרים רבים ששמיעת התשובות של הצד השני בשימוע הביאו לסגירת תיקים".

כיכר השבת

שתף כתבה זו