מבזקים

סדרת הקלות בפעילות מצלמות התנועה בבני ברק

ראש העיר החדש של בני ברק אברהם רובינשטיין, מבשר הערב על כמה הקלות בתפעול מערך מצלמות האכיפה על עבירות תנועה בעיר, בניגוד למדיניות קודמו. כל הפרטים

רכב ותחבורה5.12.2018 | 19:23

יונתן זינדל, פלאש 90

ראש עיריית בני ברק אברהם רובינשטיין מודיע הערב (רביעי), על הקלה משמעותית בפעילות מצלמות האכיפה שהוצבו בקדנציה הקודמת ברחבי העיר.

בכך מוחק רובינשטטין את המדיניות הקשוחה שהנהיג ראש העיר הקודם חנוך זייברט, נגדה הרבו להתלונן תושבים ש'חטפו' קנסות בתדירות גבוהה.

במרכז השינוי: זמן אכיפת עבירות התנועה באמצעות המצלמות לאורך רחוב הרב כהנמן יוארך ל-3 דקות, והפסקת פעילותן של המצלמות מידי יום משעה 23:00 עד למחרת בבוקר.

רובינשטיין וזייברט (צילום ארכיון: שוקי לרר)

בהודעה הרשמית נכתב בין היתר: ,כפי שהובטח שוב ושוב במערכת הבחירות ולאחריה, נושא התחבורה הינו ראשון במעלה בסדר היום העירוני החדש. בהתאם לכך, ולאחר דיונים ארוכים ובחינת הנושא במכלול ההיבטים, אנו שמחים לבשר לתושבי העיר והבאים בשעריה, על החלטת ראש העיר על השינויים דלהלן:

1. מצלמות האכיפה לאורך רחוב הרב כהנמן-אהרונוביץ: החל מיום ראשון הקרוב, 9/12/18 יוארך זמן אכיפת עבירות תנועה באמצעות מערך המצלמות, ל- 3 דקות תמימות. עצירה לזמן מועט משיעור זה, לא תהיה עילה להטלת קנסות כלכליים בניגוד לנוהל עד כה. (למעט כמובן מקרים שיש בהם סיכון מוכח למשתמשי הדרך, כלי רכב ו/או הולכי רגל).

2. שעות האכיפה: מערך האכיפה באמצעות המצלמות לאורך הציר כולו, יפסיק את פעילותו מידי יום בשעה 23:00 עד ליום המחרת. למותר לציין כי לא יוטלו קנסות כספיים בשעות אלו.

3. באופן כללי, תמוקד האכיפה לעבירת תנועה ולא על כניסה לחניונים".

אלו שלושת השינויים המשמעותיים שצפויים להקל על תושבי העיר והבאים בשעריה, וראש העיר החדש מסכם אותם ואומר: "המערכת העירונית תמשיך לפעול ולעשות בנושא זה, ובכל נושא, על מנת למלא את שליחותה נאמנה, להשיב את העיר לסדר ולעמוד על זכויות תושביה, תוך חתירה מתמדת להקלת חסמים והימנעות מענישה כלכלית מעיקה ללא צורך".

כיכר השבת

שתף כתבה זו