מבזקים

שכחתם לעדכן כתובת? הלו"ז המיוחד של הרכבת לקלפי

רכבת ישראל תפעיל לוח זמנים מיוחד ליום הבחירות ברשויות המקומיות • שכחתם לעדכן כתובת במשרד הפנים וצריכים הסעה לקלפי בעיר מגוריכם הקודם? מחפשים את המסלול המהיר לטיול ביום השבתון? • זה המסלול המהיר ביותר ליעד שלכם

רכב ותחבורה28.10.2018 | 07:05

תחנת תל אביב ההגנה | צילום דוברות הרכבת

רכבת ישראל נערכת לתת שירות לנוסעיה ביום הבחירות לרשויות המקומיות, שיתקיים ביום שלישי ה-30.10.18: במהלך יום הבחירות, שהינו יום שבתון של מרבית המשק, יופעלו כל קווי הרכבת, בשינויים מסוימים בלו"ז הרכבות.

רכבות הלילה בקו נהריה-נתב"ג – יופעלו כסדרן (במתכונת של רכבת אחת לשעה). רכבות הלילה בקו באר שבע מרכז – ת"א ההגנה – יופעלו כסדרן (במתכונת של רכבת אחת לשעה).

רכבות בקו נהריה-חיפה-ת"א-מודיעין – יופעלו כסדרן (במתכונת של שתי רכבות לשעה). רכבות ב"קו העמק", בית שאן-חיפה-עתלית – יופעלו במתכונת של רכבת אחת לשעה.

רכבות בקו כרמיאל-חיפה-ת"א-באר שבע – יופעלו במתכונת של רכבת אחת לשעה. רכבות בקו בנימינה-אשקלון/רחובות – יופעלו במתכונת של רכבת אחת לשעה.

רכבות בקו "רכבת הנגב" (הקו המערבי), רעננה מערב-באר שבע – יופעלו במתכונת של שתי רכבות בשעה. רכבות בקו הרצליה-בית שמש – יופעלו כסדרן (במתכונת של רכבת אחת לשעה).

רכבות בקו נתב"ג-ירושלים נבון – יופעלו כסדרן (במתכונת של שתי רכבת לשעה). רכבות בקו בית שמש- ירושלים מלחה – יופעלו כסדרן (במתכונת של רכבת אחת לשעתיים). רכבות בקו לוד – רשל"צ הראשונים – יופעלו כסדרן (במתכונת של רכבת אחת לשעה).

לנוסעי הרכבת ביום זה מומלץ להתעדכן בפרטים המלאים באתר רכבת ישראל ובאפליקציה.

ביזנעס - לכתבות נוספות באתר לחצו כאן

שתף כתבה זו