מבזקים

JStream - מוזיקה בקצב שלך

פינת האפליקציה: המלצות על אפליקציות שימושיות שאושרו לשימוש ויסייעו לכם להפיק את המירב מהמכשיר ה'מוגן' שברשותכם.

פינת האפליקציה8.11.2017 | 15:38

pixabay

מי מאיתנו לא אוהב לשמוע מוזיקה? זהו דבר שאין לו גיל ולא משנה אם זה ילד או מבוגר, פעוט או קשיש. לכל אדם בעולם מוזיקה תמיד עושה טוב בלב.

כשהייתי ילד, היה לי אוסף ענק של קלטות. כמעט כל קלטת חדשה שיצאה הייתי מבקש מהורי שיקנו לי. אהבתי להתעורר עם מוזיקה ולישון עם מוזיקה... אני זוכר את עצמי מאז ומעולם עם ווקמן, דיסקמן, נגן והיום פלאפון עמוס לעייפה בשירים ישנים וחדשים כאחד.

דא עקא, שלפעמים גם אני מרגיש שבא לי לגוון, ויש תקופות שלא תמיד יוצאים דיסקים או סינגלים חדשים והפלייליסט מתחיל לשעמם. מה עושים?

בדיוק בשביל זה יש לנו את אפליקציית JStream, מי  שלא שמע עליה עד היום, ישמע עליה וממנה עוד רבות.

JStream הוקמה לפני מספר שנים כפלטפורמה שמרכזת מספר ערוצי מוזיקה נבחרים, בהם משודרת מוזיקה יהודית/חסידית/מזרחית 24 שעות ביממה.

בין הערוצים ניתן למצוא את טוקרFM, גאולהFM, קול חי מיוזיק ועוד.

גם אם השיר שמתנגן ברקע לא מוצא חן בעיניכם, תמיד תוכלו לעבור ערוץ ולשמוע מגוון שירים חדשים, ישנים, שקטים ותוססים. פשוט מגוון עצום של מוזיקה ללא הפסקה.

כיום, למרות שהפלאפון שלי גדוש במוזיקה. אני כמעט תמיד מחבר אותו למערכת ברכב ומפעיל את האפליקציה המיוחדת הזו. יכול לומר בהחלט שמאז שהכרתי אותה, הנסיעות הרבה יותר מהנות. הגיוון נפלא ומדהים. פשוט תענוג.

חשוב לציין שהאפליקציה פעילה גם בימי הספירה ובין המצרים והשירים שמושמעים בה הינם ווקאלים. כך שניתן להשתמש בה בכל ימות השנה.

כדאי לציין שכמובן זה מצריך שימוש ברשת ויש לשים לב לא לחסל את החבילה…  אפשר להגדיר באפליקציה שתשדר רק במצב שמחובר לוויפי.

ניתן להוריד את אפליקציית JStream, מחנות נתיב תחת קטגוריית: מדיה / נגנים.

תהנו.

שתף כתבה זו