מבזקים

היכן האזורים הכי מבוקשים לחניה בירושלים?

המרכז הרפואי הדסה, שוק מחנה יהודה והכותל המערבי הם האזורים שבהם הכי הרבה נהגים חיפשו חניה בעיר ירושלים באמצעות "צייד החניה" של פנגו | את 'פנגו' ניתן להפעיל בכל הטלפונים בהם גם הניידים הכשרים בהם ניתן להפעיל חניה באמצעות שיחת טלפון בחיוג ל4500*

פינת האפליקציה3.9.2017 | 14:25

יח"צ

 

המרכז הרפואי הדסה הוא האזור המבוקש ביותר לחניה בירושלים, כך עולה מנתונים רשמיים של חברת פנגו שנאספו באמצעות הנהגים המשתמשים בפיצ'ר צייד החניה.

שוק מחנה יהודה ושדרות ממילא הם מתחמי הקניות שאליהם תושבי אזור ירושלים הכי אוהבים להגיע ולערוך בהם את הקניות והם הבאים בתור בקרב האזורים הבאים שבהם נרשמו הכי הרבה חיפוש חניה. לאחרונה דווח כי בכניסה הצפונית לשוק מחנה יהודה יוקם חניון חדש שיכיל 350 מקומות חניה נוספים. העובדה כי שוק מחנה יהודה מופיע כאחד מהאזורים המבוקשים לחניה רק מוכיחה את הצורך בפתרונות חניה במקום.

 

הרחובות המרכזיים רות והלל זוכים להיכלל כראשונים בחיפושים מבין הרחובות שבהם החניה מבוקשת מאד. הרחובות כנפי נשרים, אגריפס וקינג ג'ורג' הם הבאים בתור ברשימת הרחובות שבהם הכי הרבה נהגים חיפשו חניה. מרכז הקניות החרדי, סנטר 1 בכניסה לעיר ירושלים אף הוא אחד האזורים המבוקשים ביותר לחניה.

צייד החניה של פנגו הוא פיצ'ר טכנולוגי שהושק לפני כשנה וצבר כבר מאות אלפי שימושים. הצייד מנווט את הנהגים אל מקום חניה פנוי בקרבת יעד הנסיעה, הוא מציג בפניהם את האלטרנטיבות הנוחות והמשתלמות ביותר למציאת חניה. לאחר מציאת החניה בכחול לבן יכול הנהג לשלם עליה באמצעות פנגו, בצורה מהירה ונוחה . השירות זמין לבעלי מכשיר מסוג אנדרואיד ובקרוב יהיה זמין גם באייפון.

 

בשנה הקרובה מתכוונים בפנגו להכניס מספר שדרוגים טכנולוגים בצייד החניה ולהרחיב עוד יותר את השימוש בו בקרב הציבור הרחב. על פי מחקרים שנעשו בחברה, הצליחו לקוחות פנגו שהשתמשו בצייד החניה לקצר בכמחצית את משך זמן חיפוש החניה שיכול להגיע בשעות השיא ל-20 דקות ממוצע.

חברת 'פנגו' מציעה את שירותיה למחזיקי כל הטלפונים בהם גם הניידים הכשרים אשר יכולים להצטרף לפנגו ולהפעיל חניה באמצעות שיחת טלפון בחיוג ל4500*. המחזיקים באישור רבותיהם לצורכי פרנסה טלפון חכם כשר יכולים להוריד את האפליקציה הכשרה של פנגו. האפליקציה פעילה בכל המכשירים המוגנים לצרכי פרנסה ובהם כמובן 'מוגן' מבית נתיב.

המחזיקים בנייד חכם כשר אשר אינו תומך בקבלת sms, יוכל להוריד את האפליקציה ולקבל את קוד האימות  טלפונית במספר 4500*.
 
רועי אלבז, מנכ"ל פנגו ציין כי "בשנים האחרונות מספר כלי הרכב שעולים על כבישי ישראל הולך וגדל, מה שמביא לעלייה חדה בדרישה לחניה במרכזי הערים כמו גם עלייה בזמן הדרוש למציאת חניה. השקנו את 'צייד החניה' לפני כשנה כדי לענות על צורך זה, להקל על הנהג ולצמצם את זמן החיפוש.  פנגו חותרת ללא הרף לחדש ולשפר עבור הנהגים בישראל את חווית המשתמש בעולמות החניה, הרכב והדרך".

שתף כתבה זו