מבזקים

האולר השוויצרי של החייגנים

חדש בכל רגע! פינת האפליקציה, המלצות על אפליקציות שימושיות שאושרו לשימוש ויסיעו לכם להפיק את המירב מהמכשיר ה'מוגן' שברשותכם.

פינת האפליקציה19.5.2017 | 12:52

 

בכל סמארטפון ישנם יישומי מערכת שמגיעים  כחלק בלתי נפרד  מן המכשיר, כל חברה מטמיעה יישומים שחשובים לה, אבל יש יישום שתמצאו בכל סמארטפון מקטן ועד גדול, ואם לא ניחשתם עדיין, מדובר על החייגן, בכל זאת הסמארטפון הוא קודם כל טלפון, ובכדי שיוכל להיות כזה הוא זקוק לחייגן.

ברוב המקרים החייגן המובנה הוא יישום בסיסי שמאפשר לחייג ובנוסף ניתן גם לגשת דרכו לאנשי הקשר, לפעמים הוא כולל עוד כמה פיצ'רים (בכמה מדגמי סמסונג למשל ישנה אפשרות להקלטת  שיחות מובנית) ואם הוא לא מספק אתכם תמיד ניתן להתקין חייגן חליפי וישנם רבים כאלה.

בטור הזה נעסוק באולר השוויצרי של החייגנים אפליקציה בשם drupe.

זה בעצם יישום רב יכולות שיודע לעשות כמעט הכל, החל כמובן מחיוג עבור בזיהוי שיחה, חסימת שיחות, הקלטת שיחות, הכנסת תזכיר לתוך איש הקשר שיעלה בכל שיחה איתו, שליחת הודעה קולית (מעין מכשיר קשר קטן) לאנשי קשר שרשומים לאפליקציה, יצירת תזכורת מבוססת איש קשר, תרגום טקסט שהועתק ועוד כמה פונקציות שכנראה שכחתי.

אבל מעבר לכל שלל האפשרויות שהוא מציע, בולטת נוחות הגישה שהוא מאפשר, האפליקציה יוצרת מעין נקודות שניתן למקם בכל מקום על פני המסך. החלקה מהם הצידה פותחת את רשימת השיחות האחרונה שכוללת גם הודעות sms ,hangouts, סקייפ, וויבר ואפילו וואטסאפ (!!). החלקת האצבע מאיש הקשר לאחת הפונקציות בטור המקביל תפתח למשל את שיחת הוואטסאפ הרלוונטית או תחייג לאיש הקשר תשלח לו מייל  ואפילו תאפשר לבחור לנווט לביתו במידה וכתובתו שמורה בכרטיס איש הקשר.
 

בנוסף האפליקציה יודעת לזהות מצב נהיגה, וכשזה קורה היא תציג הכל בגדול כדי שלא תצטרכו להתאמץ יותר מידי כדי לחייג ודעתכם תוסח מן הדרך.

הסתבכתם? תתקינו, תנסו ומהר מאד תבינו כמה זה פשוט, חביב ויעיל.

נקודה נוספת שחשוב לציין, האפליקציה היא פרי פיתוח ישראלי ולפיכך היא בעברית מהחל ועד כלה.

כדאי להיכנס להגדרות לעבור על האפשרויות ולהתאים אותן לצורה המועדפת עליכם, וכמובן גם לשנות עיצוב בין מגוון ערכות נושא.

כנסו לחנות האפליקציות של נתיב וחפשו את drupe או עברו לקטגוריה שימושי/אנשי קשר תמצאו אותה שם.

אז קדימה תנסו ותהנו.

 

שתף כתבה זו